Masaż stóp

Poddanie się zabiegowi masażu stóp to przyjemny sposób na zrelaksowanie całego ciała. Stopy są bardzo unerwione; stymulacja niektórych miejsc poprawia krążenie oraz wydolność organów wewnętrznych.

Masaż stóp jest najlepszym sposobem na odpoczynek, zrelaksowanie się po stresującym dniu oraz zmniejszenie napięcia emocjonalnego. Precyzyjnie wykonane techniki uciskania stopy sprawiają, że krew szybciej krąży i polepsza się przemiana materii, toksyny są szybciej uwalniane z organizmu.

Zachęcam w połączeniu uprzednio z detoksykacja organizmu.

Detox poprawia prace nerek i wątroby , usprawnia krążenie, przyspiesza przemianę materii, pomaga w walce z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Pomaga w pozbyciu się bólów miesiączkowych, alergii pokarmowej, alergii skórnej, trądziku , zmęczenia, utraty sił witalnych.

Stopy zanurzone w wodzie na około 30 minut i poprzez pory ok. 2000 na każdej stopie, jony przedostają się do organizmu doprowadzając w krótkim czasie zachwiany potencjał komórkowy do właściwego poziomu. W trakcie zabiegu woda zmienia barwę od lekko żółtej do brązowej a nawet czarnej. Można w niej zauważyć plamy tłuszczu , wyczuć zapach nikotyny. To wyraźny znak ze organizm poprzez skórę pozbywa się niepotrzebnych substancji.

Receptą na zadbane stopy jest regularna pielęgnacja.