PEDICURE KLASYCZNY (FREZARKĄ)

Pedicure jest zabiegiem kosmetycznym, któremu poddawane są stopy.

Pedicure kosmetyczny to zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie, opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Nieodpowiednia pielęgnacja skóry stóp, a zwłaszcza ich podbicia może doprowadzić do poważnych schorzeń typu: stwardniała i pękająca skóra, modzele, odciski.

Oprócz domowych metod pielęgnacji stóp, można o nie dbać również w  naszym gabinecie kosmetycznym. Jednym z zabiegów, który w znacznym stopniu może wspomóc ich codzienną pielęgnację jest pedicure frezarką.

Jest to zabieg wykonywany zgodnie z najnowszymi standardami, za pomocą  urządzenia, które szybko i skutecznie usuwa zrogowaciały naskórek, nagniotki, pęknięcia oraz pielęgnuje paznokcie. W przypadku skóry popękanej frezarka przesuwana jest w jednym kierunku, równolegle do pęknięć. Inna technika przeprowadzania zabiegu mogłaby doprowadzić do powiększenia się szczelin.

W Salonie Lemon tree używane są jednorazowe frezy, a wszystkie narzędzia poddawane są profesjonalnej sterylizacji. Obecnie stosowane są nowoczesne frezarki. Dają one maksymalne uczucie komfortu oraz pozwalają na całkowitą odnowę stóp.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • grzybice
  • brodawki
  • choroby bakteryjne i wirusowe
  • stany alergiczne skóry
  • niezagojone rany i świeże blizny
  • wszystkie choroby płytki paznokciowej